IT sistem administrator (m/ž)

Lokacija

Zagreb

Rok prijave

19/2/2020

Opis posla

Odgovornosti za:

  • besprekidno funkcioniranje IT sustava (mreža, serveri, software
  • sigurnost IT Sustava

Opis posla:

  • korisnička podrška
  • Instalacija i održavanje IT opreme (serveri, računala, mrežna oprema, pisači, mobiteli)
  • rad na oporavku i sigurnosnim kopijama podataka
  • svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa
  • dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
  • održavanje visoke razine sigurnosti sustava
  • održavanje sigurnosti
  • održavanje dokumentacije
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

Posebna znanja:

  • poznavanje računalnih sustava (Windows okruženje) - instalacija, servis, rješavanje problema
  • osnovno poznavanje mrežnih tehnologija (TCP/IP, DHCP, DNS - postavljanje i rješavanje manjih problema na LAN/WLAN)
  • prednosti pri poznavanju AD, VM, O365 sustava
  • izražene komunikacijske vještine

Što nudimo

  • ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Prijavnica

*sva polja su obavezna

Izjavu o privatnosti i postupanju s vašim podacima možete pročitati na linku.

Hvala, vaša prijava je zaprimljena!
Došlo je do greške, molimo pokušajte ponovo